Złomowanie i skup aut w Legnicy

Auto odmawiające posłuszeństwa na skutek wieloletniej eksploatacji, a także wypadek drogowy – to, niestety, dość częste czarne scenariusze dla właścicieli samochodów. Te powody zazwyczaj uniemożliwiają użytkowanie pojazdów na co dzień. Większe usterki, których albo nie można naprawić, albo są nieopłacalne, tylko dodatkowo sprawiają, że „cztery kółka” nadają się wyłącznie na złomowanie. Wbrew obiegowej opinii, samochodów nie można porzucić. Ponadto nie powinno się ich pozostawiać niszczejących – również na swoich posesjach. Co zrobić, aby w pełni legalnie pozbyć się pojazdu, którego nie da się już sprzedać, ani tym bardziej zreperować? Rozwiązanie jest jedno. Należy zaufać profesjonalistom z wieloletnim doświadczeniem!

Wybierz solidną firmę w dziedzinie auto złomowania

Jednakże jak znaleźć przedsiębiorstwo, które nie tylko odpowiednio zrealizuje usługę, a także wyróżnia się atrakcyjnym cennikiem nieobciążającym portfela? Odpowiedź jest prosta! Nie musisz już dłużej zastanawiać się, gdzie ją znaleźć. To Kasacja Pojazdów Paweł Szponar – marka z ponad dziesięcioletnią obecnością w branży. Dzięki siedzibie zlokalizowanej w Rakoszycach, jesteśmy rozpoznawalną marką również w Legnicy i okolicach.

Dlaczego warto nam zaufać?

Jako firma legalnie działającą w regionie Legnicy oferujemy zgodne z ustawodawstwem złomowanie pojazdów. Z nami nie musisz się przejmować wszelkimi zawiłymi procedurami. Podpowiemy, co musisz zrobić, aby prawidłowo wyrejestrować „cztery koła”. Zaufaj nam, a oprócz wykonania złomowania samochodów, podpowiemy, co należy dodatkowo zrobić, aby zepsute auto nigdy więcej nie było Twoim problemem.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zadzwoń lub wyślij formularz kontaktowy obok.

Można do nas zadzwonić lub skorzystać z wygodnego formularza kontaktowego, który znajduje się na tej stronie.Przygotuj dokumenty:
• dowód rejestracyjny, kartę pojazdu (jeśli była wydana)
• tablice,
• dokument tożsamości

W większości przypadków jesteśmy na miejscu w czasie krótszym niż 24h po zgłoszeniu. Otrzymasz gotówkę za swoje auto oraz dokumenty do wyrejestrowania i zgłoszenia w firmie ubezpieczeniowej.

Kontakt

auto szrot

Zadzwoń

503 304 231

auto szrot legnica

Napisz

biuro@kasacja.wroclaw.pl

auto szrot

KASACJA POJAZDÓW Paweł Szponar

ul.Średzka 16a
55-300 Rakoszyce

Biuro
Ania: 690 888 740
email: biuro@kasacja.wroclaw.pl

Adres do faktur VAT
Kasacja Pojazdów Paweł Szponar
ul. Ananasowa 12
54-054 Wrocław
NIP: 894-235-60-14

Adres Stacji Demontażu Pojazdów
Ul. Średzka 16a
55-300 Rakoszyce

Skup pojazdów / Złomowanie
Paweł: 730 304 231
e-mail: pawel.szponar77@gmail.com

Sprzedaż części
Rafał: 519 180 804
Robert: 603 413 640
Daniel: 690 888 230
e-mail: czesci@kasacja.wroclaw.pl
Scroll to Top