Kasacja pojazdów w Legnicy

Posiadasz auto, które od lat stoi nieużywane? Masz samochód, który nie nadaje się już kompletnie do użytku, lecz nie wiesz, co powinieneś z nim zrobić? Trafiłeś na właściwą stronę!

Sprawdź ofertę Kasacja Pojazdów Paweł Szponar

Jesteśmy w pełni legalną stacją demontażu samochodów z niezbędnymi uprawnieniami do wykonywania kasacji aut. Wieloletnie doświadczenie w postaci ponad dekady obecności na rynku sprawia, że jesteśmy wiarygodnym partnerem w oczach klientów. Oprócz realizacji usługi chętnie rozjaśnimy Ci całą procedurę zgłoszenia wyrejestrowania pojazdów. Podpowiemy, co i gdzie należy zgłosić, aby zakończyła się ona bezproblemowo.

Postaw na sprawdzoną firmę w regionie Legnicy

Prawo o ruchu drogowym jasno określa, co trzeba zrobić w przypadku chęci kasacji samochodów. Oprócz m.in. oświadczenia tego faktu w stosownym organie, należy uprzednio skorzystać z zarejestrowanej, legalnej stacji kasacji aut.

Dzięki współpracy z nami masz stuprocentową pewność, że usługa wykonywana jest zarówno zgodnie z obowiązującym prawem w Polsce, jak i z obowiązującymi standardami technicznymi. Używamy wyłącznie sprawdzonych, najnowszych technologii. Od podszewki znamy branżę samochodową, która praktycznie nie ma już dla nas tajemnic. Setki zadowolonych klientów sprawiły, że nasza renoma w regionie Legnicy i okolic jest najlepszą wizytówką, a także rekomendacją do podjęcia współpracy.

Dołącz do grona naszych zadowolonych partnerów – zadzwoń lub napisz, aby dowiedzieć się więcej. Masz pytania? Chętnie podzielimy się szczegółami samej usługi, a także wycenimy Twoje zlecenie. Zapraszamy!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zadzwoń lub wyślij formularz kontaktowy obok.

Przygotuj dokumenty:
• dowód rejestracyjny, kartę pojazdu (jeśli była wydana)
• tablice,
• dokument tożsamości

W większości przypadków jesteśmy na miejscu w czasie krótszym niż 24h po zgłoszeniu. Otrzymasz gotówkę za swoje auto oraz dokumenty do wyrejestrowania i zgłoszenia w firmie ubezpieczeniowej.

Kontakt

auto szrot

Zadzwoń

503 304 231

auto szrot legnica

Napisz

biuro@kasacja.wroclaw.pl

auto szrot

KASACJA POJAZDÓW Paweł Szponar

ul.Średzka 16a
55-300 Rakoszyce

Biuro
Ania: 690 888 740
email: biuro@kasacja.wroclaw.pl

Adres do faktur VAT
Kasacja Pojazdów Paweł Szponar
ul. Ananasowa 12
54-054 Wrocław
NIP: 894-235-60-14

Adres Stacji Demontażu Pojazdów
Ul. Średzka 16a
55-300 Rakoszyce

Skup pojazdów / Złomowanie
Paweł: 730 304 231
e-mail: pawel.szponar77@gmail.com

Sprzedaż części
Rafał: 519 180 804

Robert: 603 413 640

Daniel: 690 888 230

e-mail: 
czesci@kasacja.wroclaw.pl
Scroll to Top