Firma

Obecnie oferta naszej firmy to: 

1. Skup pojazdów wycofanych z eksploatacji i powypadkowych;
2. Wydawanie zaświadczeń o przekazaniu pojazdu do stacji
demontażu niezbędnych do jego wyrejestrowania;

3. Transport pojazdów przeznaczonych do kasacji;
4. Sprzedaż części używanych pochodzących z demontażu;

Jesteśmy doświadczoną firmą, która od ponad dziesięciu lat z dużym powodzeniem zajmuje się złomowaniem wszystkich typów pojazdów wszelkiego typu. Nasze usługi świadczone są zgodnie z obowiązującymi przepisami i regulacjami dla tego typu działalności przy zachowaniu wszystkich standardów bezpieczeństwa.

W gronie naszych stałych klientów są nie tylko osoby fizyczne, ale także wiele firm z Wrocławia i Dolnego Śląska. Kasacja pojazdów prowadzona przez naszą firmę odbywa się bardzo sprawnie. Szanujemy czas każdego klienta, dlatego staramy się w jak najkrótszym czasie dopełnić wszelkich formalności związanych z tym procesem.

Jesteśmy w stałym kontakcie telefonicznym, służymy błyskawiczną pomocą również poprzez kontakt w formularzu kontaktowym zamieszczonym na naszej stronie internetowej

Tel: 71 397 05 36

Wymiana opon

Oferujemy także pomoc w zakresie transportu złomowanego pojazdu do miejsca jego demontażu. Odbywa się to zazwyczaj bardzo szybko poprzez zgłoszenie telefoniczne. Pomoc ta uzależniona jest od liczby zleceń w danym dniu i dostępności firmowych lawet, jednak nasze usługi realizujemy w czasie nie dłuższym niż 24 godziny.

W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesny sprzęt, na którym pracują nasi wykwalifikowani pracownicy posiadający wszelkie zezwolenia, świadectwa i kursy specjalistyczne, dlatego kasacja samochodów nie dla nas jest procesem skomplikowanym ani żmudnym.