Skup aut Środa Śląska

Jeśli są Państwo zainteresowani, aby uzyskać za swój stary samochód całkiem atrakcyjne kwoty i otrzymać gotówkę od razu po przeprowadzeniu transakcji, mamy ofertę nie do odrzucenia! Prowadzony przez nas skup aut przeprowadza tego rodzaju transakcje m.in. na terenie Środy Śląskiej oraz w jej okolicach. W naszym kręgu zainteresowań leżą pojazdy osobowe i busy każdej marki, bez względu na ich stan techniczny czy ubezpieczenie OC. Ich wartość wyceniamy uczciwie i proponujemy minimum formalności związanych z zawarciem umowy kupna-sprzedaży. Warto zapoznać się z warunkami współpracy z nami!

Skupujemy auta w każdym stanie

To oznacza, że przyjmujemy samochody w każdym stanie, bez względu na:

  • markę,
  • model,
  • rocznik,
  • przebieg,
  • wyposażenie,
  • kolor.

Do naszego skupu można oddać nawet mocno wyeksploatowane auta używane. Jeżeli dany pojazd jest niesprawny lub nieruchomy, odbierzemy go z wyznaczonego przez klienta miejsca.

Na skorzystanie z naszych usług zdecydować mogą nie tylko ci, którym zależy na tym, aby nie tracić czasu czy pieniędzy na ogłoszenia motoryzacyjne. Zapewniamy bezpieczeństwo transakcji oraz szybką wypłatę gotówki.

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się, ile wart jest samochód, który chcecie sprzedać, zapewniamy bezpłatną, rzetelną i uczciwą wycenę. Zapraszamy do skontaktowania się z nami!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zadzwoń lub wyślij formularz kontaktowy obok.

Dla wszystkich naszych przyszłych kontrahentów i nie tylko mamy kilka porad, jakie korzyści uzyskają Państwo, decydując się oddać pojazd do skupu i jak przygotować się do tego:

1.

Skorzystanie z oferty skupu samochodów jest przede wszystkim bardzo wygodne i szybkie, oszczędza czas sprzedającego, gdyż cała procedura możliwa jest do przeprowadzenia w ciągu jednego dnia.

2.

Ze strony klienta wystarczy zgłosić chęć zbycia pojazdu, co może odbyć się drogą telefoniczną lub poprzez wypełnienie formularza kontaktowego na stronie firmy skupującej pojazdy.

3.

Należy przygotować:

Kontakt

auto szrot

Zadzwoń

503 304 231

auto szrot legnica

Napisz

biuro@kasacja.wroclaw.pl

auto szrot

KASACJA POJAZDÓW Paweł Szponar

ul.Średzka 16a
55-300 Rakoszyce

Biuro
Ania: 690 888 740
email: biuro@kasacja.wroclaw.pl

Adres do faktur VAT
Kasacja Pojazdów Paweł Szponar
ul. Ananasowa 12
54-054 Wrocław
NIP: 894-235-60-14

Adres Stacji Demontażu Pojazdów
Ul. Średzka 16a
55-300 Rakoszyce

Skup pojazdów / Złomowanie
Paweł: 730 304 231
e-mail: pawel.szponar77@gmail.com

 

Sprzedaż części
Rafał: 519 180 804

Robert: 603 413 640

Daniel: 690 888 230

e-mail: 
czesci@kasacja.wroclaw.pl
Scroll to Top