Stacja Demontażu Pojazdów – Auto Szrot

Kasacja Pojazdów Paweł Szponar to profesjonalna, legalnie działająca i nowoczesna Stacja Demontażu Pojazdów. Specjalizujemy się przede wszystkim w złomowaniu pojazdów każdego typu, skupie samochodów osobowych i ciężarówek.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży recyklingu. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług oraz spokojne i bezpieczne przeprowadzenie Państwa przez proces kasacji pojazdu. Jeśli zastanawiają się Państwo co zrobić z niepotrzebnym pojazdem zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasz auto szrot z Rakoszyc zajmuje się kompleksowym skupem samochodów uszkodzonych, powypadkowych oraz ich demontażem. Klient powierzając nam pojazd otrzymuje komplet dokumentów pozwalających na wyrejestrowanie samochodu i zgłoszenie w firmie ubezpieczeniowej.

Jesteśmy w stałym kontakcie telefonicznym, służymy błyskawiczną pomocą również poprzez kontakt w formularzu kontaktowym zamieszczonym na naszej stronie internetowej.

Tel: 503 304 231

Sprzęgło samochodowe

Współpracujemy również z wieloma instytucjami bankowymi.

Na terenie Wrocławia, Legnicy i innych miejscowości regionu realizujemy usługę złomowania pojazdów oraz prowadzimy skup pojazdów. Nasza stacja demontażu aut to również bezpieczne i tanie miejsce na zakup używanych części. Sprzedajemy części samochodowych do wielu modeli i typów pojazdów.