Skup pojazdów

Od kilkunastu już lat skupujemy pojazdy różnych marek, bez względu na przebieg i stan techniczny samochodu. W kręgu naszych zainteresowań znajdują się samochody osobowe powypadkowe, całe, zniszczone, niesprawne, noszące ślady znacznej korozji. Zajmujemy się także skupem busów wszystkich marek, bez względu na rok produkcji i ich stan techniczny.

Procedura skupu samochodów w naszej firmie prowadzona jest w sposób niezwykle prosty i szybki, gwarantujemy minimum formalności, szybki dojazd do klienta po wcześniejszym umówieniu się, oględziny samochodu, a także satysfakcję z przeprowadzonej transakcji. Za skupowane pojazdy płacimy gotówką, naszą ofertę finansową przygotowujemy indywidualnie dla każdego pojazdu i w każdym przypadku oferujemy możliwość negocjacji ceny. Poza gotówką, na Państwa życzenie płacimy także przelewem lub innymi formami płatności po bezpośrednich ustaleniach na miejscu z klientem.

Rynek samochodów używanych

w Polsce jest bardzo duży, z roku na rok przybywa na naszych drogach nowych pojazdów, naturalną więc koleją bedą wymiany, sprzedaże lub kasacje starych, wyeksploatowanych aut. Na bieżąco śledzimy zatem wszystkie motoryzacyjne nowinki, a także prężnie rozwijający się rynek skupu i handlu samochodowego.

Nasze wieloletnie doświadczenie

w dziedzinie mechaniki samochodowej oraz wiedza dotycząca możliwości technicznych różnych modeli pojazdów sprawiły, że jesteśmy prężnie działającą firmą, która z precyzją i co najważniejsze – z uwzględnieniem wszelkich uwag klienta- jest w stanie płynnie i szybko sfinalizować każdorazową transakcję handlową.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zadzwoń lub wyślij formularz kontaktowy obok.

Dla wszystkich naszych przyszłych kontrahentów i nie tylko mamy kilka porad, jakie korzyści uzyskają Państwo, decydując się oddać pojazd do skupu i jak przygotować się do tego:

1.

Skorzystanie z oferty skupu samochodów jest przede wszystkim bardzo wygodne i szybkie, oszczędza czas sprzedającego, gdyż cała procedura możliwa jest do przeprowadzenia w ciągu jednego dnia.

2.

Ze strony klienta wystarczy zgłosić chęć zbycia pojazdu, co może odbyć się drogą telefoniczną lub poprzez wypełnienie formularza kontaktowego na stronie firmy skupującej pojazdy.

3.

Należy przygotować:

  • Dowód osobisty właściciela lub osoby upoważnionej do złomowania pojazdu-pełnomocnictwo do zezłomowania auta znajdą Państwo w zakładce Dokumenty
  • Dowód rejestracyjny lub zaświadczenie z wydziału komunikacji potwierdzające dane pojazdu i właściciela Kartę pojazdu (jeśli była wydana) – zagubienie nie jest przeszkodą w złomowaniu pojazdu,
  • Tablice rejestracyjne-jeśli ich nie ma nie stanowi to przeszkody w złomowaniu pojazdu,
  • W przypadku zgonu właściciela pojazdu sądowne postanowienie o nabyciu spadku,
  • W przypadku nieobecności właściciela pojazdu potrzebne jest pisemne upoważnienie od właściciela-do wydrukowania w zakładce dokumenty,
  • Gdy samochód jest zarejestrowany na więcej niż jednego właściciela, prosimy o przybycie wszystkich właścicieli lub upoważnienie osoby która pojazd będzie złomowała do dokonania czynności w swoim imieniu,
  • Gdy samochód nie został przerejestrowany przy zakupie, należy dostarczyć do wglądu oryginały wszystkich umów począwszy od osoby występującej w dowodzie rejestracyjnym, aż po obecnego właściciela (kontynuacja umów),
  • W przypadku, gdy w dowodzie rejestracyjnym widnieje wpis o zastawie bankowym, należy uzyskać wykreślenie wpisu przez wydział komunikacji.

Kontakt

Zadzwoń

503 304 231

Napisz

biuro@kasacja.wroclaw.pl

KASACJA POJAZDÓW Paweł Szponar

ul.Średzka 16a
55-300 Rakoszyce

Adres Stacji Demontażu Pojazdów
Ul. Średzka 16a
55-300 Rakoszyce

Skup pojazdów / Złomowanie
Paweł: 730 304 231
e-mail: p.szponar@kasacja.wroclaw.pl

Sprzedaż części
Rafał: 519 180 804
Robert: 603 413 640
Daniel: 690 888 230
e-mail: czesci@kasacja.wroclaw.pl

Biuro
Ania: 690 888 740
email: biuro@kasacja.wroclaw.pl

Adres do faktur VAT
Kasacja Pojazdów Paweł Szponar
ul. Ananasowa 12
54-054 Wrocław
NIP: 894-235-60-14

Przewiń do góry