Skup aut uszkodzonych i używanych - Wrocław

Od kilkunastu już lat skupujemy pojazdy różnych marek, bez względu na przebieg i stan techniczny samochodu. W kręgu naszych zainteresowań znajdują się samochody osobowe powypadkowe, całe, zniszczone, niesprawne, noszące ślady znacznej korozji. Zajmujemy się także skupem busów wszystkich marek, bez względu na rok produkcji i ich stan techniczny.

Procedura skupu samochodów w naszej firmie prowadzona jest w sposób niezwykle prosty i szybki, gwarantujemy minimum formalności, szybki dojazd do klienta po wcześniejszym umówieniu się, oględziny samochodu, a także satysfakcję z przeprowadzonej transakcji. Za skupowane pojazdy płacimy gotówką, naszą ofertę finansową przygotowujemy indywidualnie dla każdego pojazdu i w każdym przypadku oferujemy możliwość negocjacji ceny. Poza gotówką, na Państwa życzenie płacimy także przelewem lub innymi formami płatności po bezpośrednich ustaleniach na miejscu z klientem.

Rynek samochodów używanych

w Polsce jest bardzo duży, z roku na rok przybywa na naszych drogach nowych pojazdów, naturalną więc koleją bedą wymiany, sprzedaże lub kasacje starych, wyeksploatowanych aut. Na bieżąco śledzimy zatem wszystkie motoryzacyjne nowinki, a także prężnie rozwijający się rynek skupu i handlu samochodowego.

Nasze wieloletnie doświadczenie

w dziedzinie mechaniki samochodowej oraz wiedza dotycząca możliwości technicznych różnych modeli pojazdów sprawiły, że jesteśmy prężnie działającą firmą, która z precyzją i co najważniejsze – z uwzględnieniem wszelkich uwag klienta- jest w stanie płynnie i szybko sfinalizować każdorazową transakcję handlową.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zadzwoń lub wyślij formularz kontaktowy obok.

Dla wszystkich naszych przyszłych kontrahentów i nie tylko mamy kilka porad, jakie korzyści uzyskają Państwo, decydując się oddać pojazd do skupu i jak przygotować się do tego:

1.

Skorzystanie z oferty skupu samochodów jest przede wszystkim bardzo wygodne i szybkie, oszczędza czas sprzedającego, gdyż cała procedura możliwa jest do przeprowadzenia w ciągu jednego dnia.

2.

Ze strony klienta wystarczy zgłosić chęć zbycia pojazdu, co może odbyć się drogą telefoniczną lub poprzez wypełnienie formularza kontaktowego na stronie firmy skupującej pojazdy.

3.

Należy przygotować:

Kontakt

auto szrot

Zadzwoń

503 304 231

auto szrot legnica

Napisz

biuro@kasacja.wroclaw.pl

auto szrot

KASACJA POJAZDÓW Paweł Szponar

ul.Średzka 16a
55-300 Rakoszyce

Biuro
Ania: 690 888 740
email: biuro@kasacja.wroclaw.pl

Adres do faktur VAT
Kasacja Pojazdów Paweł Szponar
ul. Ananasowa 12
54-054 Wrocław
NIP: 894-235-60-14

Adres Stacji Demontażu Pojazdów
Ul. Średzka 16a
55-300 Rakoszyce

Skup pojazdów / Złomowanie
Paweł: 730 304 231
e-mail: pawel.szponar77@gmail.com

Sprzedaż części
Rafał: 519 180 804

Robert: 603 413 640

Daniel: 690 888 230

e-mail: czesci@kasacja.wroclaw.pl
Scroll to Top