Skup aut Lubin

Jeżeli zależy Państwu na tym, aby nie czekać na klienta na swój samochód, warto skorzystać z naszej propozycji. Po szybkiej i uczciwej wycenie oraz akceptacji zaproponowanej przez nas kwoty ustalimy termin odbioru pojazdu z terenu Lubina bądź jego okolic przez nasz skup aut. Oferta, którą proponujemy, jest korzystna dla właściciela każdej używanej osobówki lub busa.

Płatność za sprzedane auto bez żadnej zwłoki!

Zbycie pojazdu może być więc bardzo prostym rozwiązaniem. U nas sprzedaż każdego modelu odbywa się na korzystnych warunkach. Z doświadczenia wiemy, że wiele osób nie stać na naprawę uszkodzonego lub rozbitego samochodu. W skupie oferujemy proste rozwiązanie – gotówkę za auto bez względu na jego stan techniczny. To sposób na to, aby zaoszczędzić pieniądze, które trafiłyby do mechanika lub na opłacenie obowiązkowego ubezpieczenia komunikacyjnego (OC), mimo że od wielu miesięcy pojazd stoi nieużywany.

Jeżeli zależy Państwu na tym, aby nie czekać na klienta na swój samochód, warto skorzystać z naszej propozycji. Po szybkiej i uczciwej wycenie oraz akceptacji zaproponowanej przez nas kwoty podpiszemy umowę kupna-sprzedaży i ustalimy termin odbioru pojazdu z terenu Lubina bądź jego okolic przez nasz skup aut. Oferta, którą proponujemy, jest korzystna dla właściciela każdej używanej osobówki lub busa. Bez znaczenia jest dla nas:

  • stan silnika,
  • wyposażenie,
  • przebieg,
  • rocznik,
  • marka,
  • kolor.

Sprzedawany przez klienta samochód nie musi mieć także ważnych badań technicznych czy aktualnego ubezpieczenia OC.

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania oraz wykonamy darmową wycenę. Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi usługami, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zadzwoń lub wyślij formularz kontaktowy obok.

Dla wszystkich naszych przyszłych kontrahentów i nie tylko mamy kilka porad, jakie korzyści uzyskają Państwo, decydując się oddać pojazd do skupu i jak przygotować się do tego:

1.

Skorzystanie z oferty skupu samochodów jest przede wszystkim bardzo wygodne i szybkie, oszczędza czas sprzedającego, gdyż cała procedura możliwa jest do przeprowadzenia w ciągu jednego dnia.

2.

Ze strony klienta wystarczy zgłosić chęć zbycia pojazdu, co może odbyć się drogą telefoniczną lub poprzez wypełnienie formularza kontaktowego na stronie firmy skupującej pojazdy.

3.

Należy przygotować:

Kontakt

auto szrot

Zadzwoń

503 304 231

auto szrot legnica

Napisz

biuro@kasacja.wroclaw.pl

auto szrot

KASACJA POJAZDÓW Paweł Szponar

ul.Średzka 16a
55-300 Rakoszyce

Biuro
Ania: 690 888 740
email: biuro@kasacja.wroclaw.pl

Adres do faktur VAT
Kasacja Pojazdów Paweł Szponar
ul. Ananasowa 12
54-054 Wrocław
NIP: 894-235-60-14

Adres Stacji Demontażu Pojazdów
Ul. Średzka 16a
55-300 Rakoszyce

Skup pojazdów / Złomowanie
Paweł: 730 304 231
e-mail: pawel.szponar77@gmail.com

 

Sprzedaż części
Rafał: 519 180 804

Robert: 603 413 640

Daniel: 690 888 230

e-mail: 
czesci@kasacja.wroclaw.pl
Scroll to Top