Auto złom Jawor

Czy mają Państwo niezdatny do użytku pojazd? Proponujemy skorzystanie z możliwości przekazania go na części oraz do utylizacji. Prowadzimy legalne złomowanie aut dla klientów m.in. z Jaworu. Nasza stacja demontażu przyjmuje wraki po pożarze, całkowitym zgnieceniu, zatopieniu, jak również modele osobowe, dostawcze i ciężarowe, które mają zakaz poruszania się po drogach.

Przekazując nam uszkodzone auto sporządzany jest dokument złomowania potrzebny do wyrejestrowania auta. Klient otrzymuje bowiem za nie rekompensatę, a wycena zależy od ciężaru samochodu (minimum 90 procent wagi wpisanej do dowodu rejestracyjnego). Rozbieramy go na części, a te, które się nadają jeszcze do użytku, sprzedajmy. Reszta poddawana jest utylizacji.

Legalne złomowanie aut dla klientów z Jaworu

Poruszanie się samochodem, który nie nadaje się do bezpiecznej jazdy, jest bardzo ryzykowne. Gdy pojazd jest w dużym stopniu uszkodzony i nie ma już szans na naprawę czy wymianę części, kasacja jest praktycznie jedynym wyjściem. A proponowana przez nas usługa złomowania kompleksowo rozwiązuje ten problem. Wszystkie auta na sprzedaż możemy bezpłatnie przetransportować do naszej stacji demontażu. Po wykonaniu zlecenia otrzymują Państwo potwierdzenie utylizacji zgodnej z prawem. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zadzwoń lub wyślij formularz kontaktowy obok.

Dokumenty niezbędne do zezłomowania auta:
• dowód rejestracyjny i kartę pojazdu,
• tablice,
• oraz dokument tożsamości do wglądu.

W większości przypadków jesteśmy na miejscu w czasie krótszym niż 24h po zgłoszeniu. Otrzymasz gotówkę za swoje auto oraz dokumenty do wyrejestrowania i zgłoszenia w firmie ubezpieczeniowej.

Kontakt

auto szrot

Zadzwoń

503 304 231

auto szrot legnica

Napisz

biuro@kasacja.wroclaw.pl

auto szrot

KASACJA POJAZDÓW Paweł Szponar

ul.Średzka 16a
55-300 Rakoszyce

Biuro
Ania: 690 888 740
email: biuro@kasacja.wroclaw.pl

Adres do faktur VAT
Kasacja Pojazdów Paweł Szponar
ul. Ananasowa 12
54-054 Wrocław
NIP: 894-235-60-14

Adres Stacji Demontażu Pojazdów
Ul. Średzka 16a
55-300 Rakoszyce

Skup pojazdów / Złomowanie
Paweł: 730 304 231
e-mail: pawel.szponar77@gmail.com

Sprzedaż części
Rafał: 519 180 804

Robert: 603 413 640

Daniel: 690 888 230

e-mail: 
czesci@kasacja.wroclaw.pl
Scroll to Top