Skup aut Kąty Wrocławskie

Uczciwie wycenimy każdy model, a gotówkę wypłacamy bez zbędnej zwłoki! Zachęcamy do poznania zalet najszybszego sposobu na sprzedaż samochodu. Prowadzony przez nas skup aut obsługuje m.in. klientów z Kątów Wrocławskich.

Szybki sposób na sprzedaż starego lub uszkodzonego auta

Oferujemy korzystne ceny za samochody osobowe i busy w najróżniejszym stanie technicznym i prawnym. Reagujemy szybko na każde zgłoszenie – potrzebujemy niewiele czasu, aby dojechać na miejsce i wykonać wycenę modelu na sprzedaż. Skupujemy pojazdy bez względu na m.in.:

  • rok produkcji,
  • wyposażenie,
  • przebieg,
  • markę,
  • kolor,
  • stan silnika i karoserii (z korozją, uszkodzone itp.),
  • brak tablic rejestracyjnych.

Pieniądze wypłacamy od razu po podpisaniu umowy. Za zakupione pojazdy płacimy gotówką albo przelewem na konto – dopasujemy się do klienta.

Proponowana przez nas usługa pozwala na łatwe pozbycie się niemalże każdej osobówki lub busa, gdy pojawia się taka potrzeba. Interesują nas modele zarówno jeszcze nadające się do dalszej sprzedaży, jak i po szkodzie całkowitej czy aktach wandalizmu. Bez znaczenia też jest to, czy auta mają ważne ubezpieczenie OC, badania techniczne albo dowód rejestracyjny odebrany przez policję lub zgubiony.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego skupu samochodów. Działamy legalnie, uczciwie i bez zbędnej zwłoki! Warto to sprawdzić!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zadzwoń lub wyślij formularz kontaktowy obok.

Dla wszystkich naszych przyszłych kontrahentów i nie tylko mamy kilka porad, jakie korzyści uzyskają Państwo, decydując się oddać pojazd do skupu i jak przygotować się do tego:

1.

Skorzystanie z oferty skupu samochodów jest przede wszystkim bardzo wygodne i szybkie, oszczędza czas sprzedającego, gdyż cała procedura możliwa jest do przeprowadzenia w ciągu jednego dnia.

2.

Ze strony klienta wystarczy zgłosić chęć zbycia pojazdu, co może odbyć się drogą telefoniczną lub poprzez wypełnienie formularza kontaktowego na stronie firmy skupującej pojazdy.

3.

Należy przygotować:

Kontakt

auto szrot

Zadzwoń

503 304 231

auto szrot legnica

Napisz

biuro@kasacja.wroclaw.pl

auto szrot

KASACJA POJAZDÓW Paweł Szponar

ul.Średzka 16a
55-300 Rakoszyce

Biuro
Ania: 690 888 740
email: biuro@kasacja.wroclaw.pl

Adres do faktur VAT
Kasacja Pojazdów Paweł Szponar
ul. Ananasowa 12
54-054 Wrocław
NIP: 894-235-60-14

Adres Stacji Demontażu Pojazdów
Ul. Średzka 16a
55-300 Rakoszyce

Skup pojazdów / Złomowanie
Paweł: 730 304 231
e-mail: pawel.szponar77@gmail.com

 

Sprzedaż części
Rafał: 519 180 804

Robert: 603 413 640

Daniel: 690 888 230

e-mail: 
czesci@kasacja.wroclaw.pl
Scroll to Top