Części

Prowadzimy skup samochodów, zajmujemy się kasacją pojazdów oraz sprzedajemy części używane. Wybieramy tylko najlepszy sprzęt, który zachował swoją jakość i przydatność. W naszym asortymencie znajdą Państwo części wszystkich marek, zarówno samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z działem sprzedaży części oraz działem sprzedaży internetowej, które udzielą Państwu odpowiedzi na wszelakie pytania.Polecamy również aukcje na naszym profilu na Allegro, gdzie można dokonać zakupu potrzebnych części.

SPRAWDŹ NASZE KONTO NA ALLEGRO:  

oraz:

OLX
Facebook
Otomoto
Telefon komórkowy

Nasza firma oprócz skupu i kasacji pojazdów, prowadzi także sprzedaż używanych części samochodowych. Części te pochodzą z samochodów demontowanych w naszej stacji demontażu w Rakoszycach. Wybieramy sprzęt i elementy o jak najwyższej jakości, które mogą posłużyć jeszcze wiele lat w nowym pojeździe. W sprzedaży znajdą Państwo części samochodowe najpopularniejszych marek, zarówno aut osobowych, jak i dostawczych i ciężarowych, m.in.: pompy wspomagania, skrzynie biegów, alternatory, sprężarki klimatyzacji, aparaty zapłonowe klamki zewnętrzne i wiele innych. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży lub do przejrzenia naszych aukcji na portalu Allegro z rzeczywistymi zdjęciami sprzedawanych przez nas części samochodowych. Zadzwoń do nas i sprawdź dostępność części!